Sdílejte naše stránky na Facebooku Podpořte nás

Nadační fond pomoci Karla Janečka

   

Děti rády pomáhají

Zapoj se do soutěže o vytvoření veřejné sbírky a desítky hodnotných cen.

Nadační fond pomoci pomáhá potřebným. Komu a jak bys chtěl pomoci Ty a Tvoje rodina?

Tip: Pro inspiraci se podívej na stránky www.nfpomoci.cz.

 

Ahoj kamarádi,

spousta z vás každoročně píše Českému Ježíškovi a z mnoha dopisů je patrné, že rádi pomáháte nebo byste rádi pomohli druhým v nouzi.
Proto pro vás loni Nadační fond pomoci a Český Ježíšek společně připravili velkou soutěž pod názvem „Podej i ty pomocnou ruku“, jejíž hlavním smyslem bylo, abyste se zamysleli, zdali máte ve svém okolí někoho, komu osud nepřál a kdo by si zasloužil pomoc.
Poslali jste nám stovky příběhů, ale vyhrát mohl jen jeden. Nejvíce nás oslovil příběh sedmnáctiletého Tomáše, který si přál vytvořit veřejnou sbírku pro svého kamaráda Pavla, kterého na ulici srazil nepozorný řidič.
Pro něj pak právě Nadační fond pomoci vytvořil veřejnou sbírku, na kterou během pár měsíců veřejnost přispěla, a i díky násobení zlatým řezem ze strany fondu, se vybralo přes 150 000 Kč na Pavlovu léčbu.
Pavlův příběh si můžete přečíst ZDE

A vidíte sami, jak málo stačilo k tomu, aby se stal tak krásný skutek. Stačilo jen najít si chvilku, napsat příběh a zaslat ho do naší soutěže.

Tuto možnost máte letos znovu a proto se i vy zapojte, možná zrovna váš příběh bude letos ten výherní a vy tím někomu dáte ten nejkrásnější vánoční dárek.
Než ale začnete psát, přečtěte si pečlivě níže uvedená pravidla a třeba se i inspirujte na těchto stránkách www.nfpomoci.cz jinými příběhy.
Soutěžit budete o

 

9 hodnotných věcných cen pro autory nejlepších prací.

Autor hlavní vítězné práce bude odměněn věcnou cenou a jím navrhnutou pomoc pro druhé mu Nadační fond pomoci pomůže zrealizovat otevřením vlastního projektu na www.nfpomoci.cz!

 

 

Pravidla soutěže

 • Soutěž bude probíhat od 1.10.2016 do 29.12.2016, zapojit se mohou jak jednotlivci, tak kolektivy.
 • Stačí na libovolný papír, nebo do tištěných propozic k akci Český Ježíšek odepisuje dětem napsat, jak byste pomohli potřebným ve svém okolí, kdybyste měli tu možnost.

Inspiraci najdete na stránkách www.nfpomoci.cz.

 • Propozice k akci Český Ježíšek odepisuje dětem obsahují přímo formulář k soutěži. Propozice naleznete na všech pobočkách České pošty, ve všech pobočkách knihkupectví Kanzelsberger, nebo na stránkách Českého Ježíška ZDE.
 • U svého díla se prosím podepište, uveďte své jméno, příjmení, věk a bydliště. Připojte svůj telefon a e-mail. Pokud vám ještě nebylo 18 let, připojte jméno, příjmení, telefon, e-mail a podpis rodiče nebo zákonného zástupce. V případě, že nebudou připojeny všechny tyto údaje, práce nebude zařazena do soutěže!
 • Svou práci můžete zaslat dvěma způsoby:
 1. Přidejte ji do obálky k dopisu pro Ježíška (informace o akci Český Ježíšek odepisuje dětem ZDE) a zašlete na adresu: Ježíškova dílna, 362 62 Boží Dar nejpozději do 9.12.2016,

nebo

 1. Vložte do obálky samostatně, obálku nadepište heslem „Děti rády pomáhají“, a zašlete na adresu: Ježíškova dílna, 362 62 Boží Dar nejpozději do 29.12.2016.
 • V obou případech nezapomeňte na heslo na obálce!
 • 9 nejzajímavějších prací odměníme věcnými cenami. Ve finále bude vybrán jeden hlavní vítěz soutěže, kterého odměníme hlavní cenou a jehož přání za pomoci dárců splníme. Na stránkách nfpomoci.cz spustíme projekt, na který bude moci přispět široká veřejnost a Nadační fond pomoci znásobí vybranou částku tak, aby vítězné přání bylo zdárně splněno.
 • Soutěžní práce budou vyhodnoceny v těchto kategoriích:
 • Jednotlivci ve věku 0 – 14 let.
 • Jednotlivci ve věku 15 let a více.
 • Všechny výherní práce budou zveřejněny na webu nfpomoci.cz spolu s křestním jménem výherce (názvem kolektivu) a městem původu.
 • Výherci budou uveřejňováni na webu nfpomoci.cz, a to průběžně v těchto termínech:

5.12.2016           uveřejnění první tří výherních prací, z každé kategorie.

19.12.2016         uveřejnění druhých tří výherních prací, z každé kategorie.

4.1.2017              uveřejnění třetích tří výherních prací, z každé kategorie

13.1.2017              uveřejnění nejzajímavější výherní práce.  

 

Veškeré ceny vyjma splnění cíle výherní práce budou předány do 31.1.2017.

 

Právní doložka pro zpracování osobních údajů

Svým podpisem souhlasím s účastí dítěte v soutěži, potvrzuji správnost údajů a uděluji souhlas Nadačnímu fondu pomoci a společnosti Agency Je5 s.r.o. se zpracováním osobních údajů pro marketingové potřeby dle zákona č. 101/2000 Sb., a to zejména jako podklad pro zaslání výher. Svým podpisem dávám zároveň najevo, že jsem se seznámil/a s pravidly soutěže.